Macbook Servisi

MacBook Servisi Konusunu Ciddiye Alıyoruz

Macbook Modelleri ve Kullanım Alanları

MacBook Air

MacBook Air, düşük çekirdeğe sahip basic bir macbook modelidir, genel basit ofis işleri ve ev kullanıcısına hitap eder. Air kelimesinden de belli olduğu gibi hafifliği ile ön plana çıkar, batarya kullanım süresi 7-8 saattir. Video, ses ve foto edit için pek kullanılmaz. Macbook ailesinin en uygun fiyatlı bilgisayarıdır. Kullanım sıklığı nedeniyle en fazla bakım ve Macbook servisi gören bir modeldir.

MacBook Pro 13”

MacBook Pro 13′‘, MacBook Air modeline göre biraz daha performanlı cihazlardır, ağırlığı biraz daha fazladır. Şarj bitim süresi 8-9 saat kadar sürmektedir. ev kullanımı için fazla performanslı olduğundan ofis kullanımına uygundur. Orta seviyeli video, ses ve foto edit için idealdir. MacBook ailesinin orta fiyatlı modelidir.

MacBook Pro 15”

MacBook Pro 15”, Yüksek çekirdeğe sahip, Pro ailesinin en güçlü taşınabilir bilgisayarıdır, ekran boyutu ve pixel sayısı diğer kardeşlerine göre daha fazladır. Tam bir performans makinesidir, ağırlığından dolayı bazı kullanıcılar taşımak yerine masa üstü bilgisayar gibi kullanmaktadır. En büyük özelliklerinden biri şarj süresinin 10 saat civarı olmasıdır. Performansını sadece işlemci çekirdeklerinden almayıp yüksek kapasiteli 2. ekran kartı olduğundan ağır ses, video ve foto edit programları rahatlıkla kullanılabilir ve yüksek grafik içeren oyunlar dahi oynamak mümkündür.

Yukarıda da kısmen bahsettiğimiz gibi macbooklar özel cihazlardır, kendine özgü yazılımlar ve işletim sistemi vardır ve sürekli yeni özellikleriyle güncellenmektedir. Bu özel kullanım alanları ve özel fiyatlara sahip cihazlara ve kullanıcılarına has bir onarım hizmeti vermek ilk amacımız olmuştur.

MacBook Servisi ile İlgili Sık Sorulanlar;

Kullanılan yedek parçalar orjinal mi?

Evet, şiddetle orjinal olmayan parçaların kullanımına karşıyız.

Yapılan onarımlara garanti veriyor musunuz?

Evet, yedek parça değişimlerinde ve anakart onarımlarında yapılan işleme göre belirli bir süre garanti vermekteyiz.

Adreste onarım ve adrese teslimat hizmeti için ek ücret alıyor musunuz?

Hayır, Bu hizmetlerimiz için hiç bir zaman ek ücret almıyoruz.

Apple iMac Fiyatlarına Bakın

Apple MacBook Pro Fiyatlarına Bakın

Apple iPad Fiyatlarına Bakın

MacBook Onarımları

iMac Onarımları

iPad Onarımları

Hyper Bilgisayar – İstanbul MacBook ServisiVeliefendi, Şht. Onb. Yüksel Kutlu Sk. No:2 D:Kat.1, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Hemen Ara
× WhatsApp