MacBook Pro Batarya Değişimi

MacBook Pro Batarya oluşan sorunlar Macbook Pro’nuzun doğru çalışmasını engeller ve bilgisayarın açılmamasına neden olabilir.

MacBook Pro Batarya Değişimi
MacBook Pro Batarya

Hyper Bilgisayar olarak Tüm MacBook modellerinin batarya Değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Stok durumuna göre Aynı Gün yada ertesi gün Yapılmaktadır.  Değiştirilen bataryalar orjinal yedek parça olup garantilidir.

Sık rastlanan sorunlarından biri de şişme problemidir, hem kasanızda deforme yapar hem de Trackpad’e baskı yaparak hassaslığını bozar. Erken müdahale edilmez ise kalıcı daha büyük sorunlar yaşatabilir.

Pil Devir Sayısı Maximum Ne Olmalıdır?

Yüzde 50 şarjı olan olan bir MacBook’u Şarj a taktığınızda yüzde 100 olduğunda 1 devir tamamlanmış olmaz. Prize takılıyken 0’dan 100’e ulaştığında 1 devir olur, Toplamda birkaç seferde de tamamlanabilir.

Bataryaların belli sayıda dolum ömürleri vardır ve Değişiminin yapılması gerekecektir. Değişim yapılmaz ise Pil kullanım süresi kısalacaktır ve zamanla ömrünü tamamlayacaktır. Ön görülen Pil Ömür Devir sayısı 1000 Civarıdır, bu sayısı düzenli kullanıma göre artabildiği gibi sürekli şarjda kullanarak aşağı doğru inebilir.

Tüm Soru ve sorunlarınız için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezimiz en hızlı şekilde size geri dönüş yapacaktır.

Mac dizüstü bilgisayarınız için pil servisi, garanti veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamında olabilir. Bu fiyatlar garanti kapsamı dışında servis içindir. Nihai servis ücretini belirlemek üzere ürününüzü test etmemiz gerekebilir.

MacBook ProGaranti kapsamı dışında
16 inç MacBook Pro1339 TL
15 inç Retina ekranlı MacBook Pro1339 TL
13 inç Retina ekranlı MacBook Pro1339 TL
15 inç MacBook Pro869 TL
13 inç MacBook Pro869 TL
17 inç MacBook Pro (klasik)1199 TL
MacBook AirGaranti kapsamı dışında
13 inç MacBook Air869 TL
11 inç MacBook Air869 TL
MacBookGaranti kapsamı dışında
12 inç MacBook1339 TL

Fiyatlandırma ve koşullar diğer servis sağlayıcılarında farklılık gösterebilir. Tüm fiyatlar Türk lirası (TL) cinsindendir ve fiyatlara KDV dahildir.

Aksesuarlar

Apple markalı aksesuarlar Apple garantisi kapsamındadır. Garantimiz normal kullanımdan dolayı eskiyen pilleri kapsamaz. Aksesuarınızın pili boşalmış durumdaysa ve garantinizin süresi dolduysa aksesuarınızın pilini ücret karşılığında değiştirebilirsiniz.


Ürün
Aksesuar pili servisi
Magic Keyboard195 TL
Sayısal Tuş Takımlı Magic Keyboard195 TL
Magic Mouse 2195 TL
Magic Trackpad 2195 TL

Fiyatlandırma ve koşullar diğer servis sağlayıcılarında farklılık gösterebilir. Tüm fiyatlar Türk lirası (TL) cinsindendir ve fiyatlara KDV dahildir. Nakliye gerekirse söz konusu fiyata 31,27 TL tutarında nakliye ücreti de ekleriz.

Servise hazırlık

Mac’inizi bize göndermeden önce FileVault’u etkinleştirmeyi ve verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Onarım işlemi sırasında Mac’inizin yeniden biçimlendirilmesi gerekirse bu yedeklemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Apple, kayıp verilerden sorumlu değildir.

Apple iMac Fiyatlarına Bakın

Apple MacBook Pro Fiyatlarına Bakın

Apple iPad Fiyatlarına Bakın

MacBook Onarımları Hakkında

iMac Onarımları Hakkında

iPad Onarımları Hakkında

MacBook Pro Batarya Değişimi
Hemen Ara
× WhatsApp