iPad Servisi

İstanbulda Butik Bir Firmayız, iPad Servisi İddialıyız!

Butik bir firma olduğumuzdan müşterilerimizin hizmet ya da ürün aldığı bir yerden çok tüm müşterilerimizin Teknoloji Danışmanı gibiyiz.


Apple iPad kullanıcısının ihtiyaç duyduğu bazı onarım ve işlemlerimiz;

  • Fonksiyon Butonları Değişimi ve Şarj Girişi Değişimi
  • Ön Cam / Dokunmatik Değişimi
  • İleri Düzey Anakart Onarımı
  • Tüm Yazılım Sorunları ve Güncellemeler
  • Kilit Kaldırma ve Adetli Bayi İşlemler

Fiyat Bilgisi Almadan Önce iPad’imizin Modelini Belirleyin, Şu Şekilde Belirleyebilir siniz.

iPad Onarım
iPad Seri No

iPad’inizin modelini bulabilmek için tabletinizin arka kısmını çevirin seri numarasının bulunduğu bölüme bakabilirsiniz. iPad’inizin arka tarafında alt kısımda küçük yazıların içerisinde Model No “A****” şeklinde görünmektedir. (örn. A1895) Bu kodu çağrı merkezi elemanımıza belirtiğinizde yaptıracağınız onarımla ilgili size kolayca detaylı bilgi verecektir.

iPad Servisi Anakart Onarım Hakkında

iPad cihazlarda anakart onarımı tecrübeli personel tarafından yapılmalıdır, bizden önce bilinçsiz bir serviste işlem görmüş bir iPad’i onarmak genelde mümkün olmayabilir. Teknik ekibimiz iPad konusunda uzman ve garantili onarım yapmaktayız.

iPad Ön Cam / Dokunmatik Değişimi

En çok talep edilen onarımlardan biri iPad cam değişimidir. Bazı iPad modellerinde dokunduğumuz cam yüzey iPad’in ekranından ayrıdır ve kırıldığında kolayca değiştirilebilir. Bazı güncel modellerde ise bu mümkün olmuyor. iPad model numaranızı personelimize bildirdiğinizde sizinle bu bilgiyi paylaşacaktır.

Şehir Dışından Kargo ile Gönderim

Servisimiz İstanbul’da ama sizler Tüm Türkiye’den kargo ile gönderim yapabilirsiniz.

Kargo ücreti her zaman alıcı ödemelidir, yani siz gönderdiğinizde biz öderiz, biz size kargo gönderdiğimizde siz ödeme yaparsınız. Kargo bilgileri için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bayi iseniz;

Bayilerimize fiyatlar konusunda avantajın yanı sıra İstanbul içi tüm bayilerimizden kendi kuryemiz alım ve teslimat yapmaktayız. Toplu işlemlerde extra fiyat avantajı sunuyoruz ve donanımsal kilit kaldırma işlemleri de yapmaktayız.

Tüm Soru ve sorunlarınız için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezimiz en hızlı şekilde size geri dönüş yapacaktır.

Apple iMac Fiyatlarına Bakın

Apple MacBook Pro Fiyatlarına Bakın

Apple iPad Fiyatlarına Bakın

MacBook Onarımları

iMac Onarımları

iPad Onarımları

Hemen Ara
× WhatsApp