iPad Servisi – iPad Tamiri – iPad Onarımı

İstanbul’da Apple ürünlerine teknik hizmet veren butik bir servisiz. Butik bir firma olduğumuzdan müşterilerimize daha fazla ilgi gösterebilmekteyiz ve servis sürelerimiz çok kısadır. Bizden hizmet alan müşterilerimizin sadece alışveriş yaptığı bir yer değilde Apple konusunda teknoloji danışmanları oluyoruz.

iPad cihazlarımızın sık sorunlarından ve onarım çeşitlerinden bahsedelim; Aşağıda belirtilen işlemler hiç bir Apple yetkili servis tarafından yapılmamaktadır. Yetkili servislerde onarım ya da parça değişimi yapılmıyor. Sorunlu bir iPadinizi yetkili servise götürdüğünüzde size değişim bedeli karşılığında yeni bir ipad verilmektedir, bu bedel genel cihazın sıfır fiyatının %80’i kadar olur.

iPad Dokunmatik Cam Tamiri – iPad Dokunmatik Cam Onarımı – iPad Dokunmatik Cam Değişimi

iPad cihazlar aslında mobil cihazlardır ve kullanım alanları çok fazladır, bu sebeple sık karşılaşılan sorunlardan biri darbe sonucu camın kırlmasıdır. Cam diye telefuz ettiğimize bakmayın aslında cihazın dokunmatik panelidir. Görüntünün geldiği kısım ekran, dokunduğumuz yer ise camdır, aslında ekrana dokunmayız.  Darbe sonucu genelde cam kırılır. Bazı modellerde bu dokunmatik cam ekrana değilde cihazımızın kasasına yapıştırılmıştır ve teknisyen tarafından kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Bazı modellerde ise dokunmatik cam ekrana yapıştırılmıştır. Özel makine ve işlemler sonucu ayrılabilir bu da cam değişimin maliyetini arttırmaktadır.

iPad Ekran Değişimi – iPad Ekran Onarımı – iPad Ekran Tamiri

Darbenin şiddetine göre iPadimizin dokunmatikiği dışında ekranıda kırılabilir. Bazı durumlarda dokunmatik cam sağlam kalıp ekranının kırılması mümkün, bu durumda dokunmatik cam kırık olmadığı halde sökülürken kırılabiliyor.

iPad cihazlarda ekran değişimi, dokunmatik cam değişimine göre  çok daha maliyetli bir işlemdir. Tavsiyemiz ipadimizi darbelerden korumak için kaliteli bir kılıf kullanmanız.

iPad Pil değişimi – iPad Batarya Değişimi

Tüm batarya ile çalışan elektronik cihazlarda olduğu gibi iPadlerimizde de bataryamızın belli bir kullanım ömrü var. Bu ömrü 1 yıl, 2 yıl gibi süreyle belirtmek mümkün değil. Bataryamızın ömrünü kullanım yoğunluğumuz ve nasıl şarj ettiğimiz belirler. Cihazımızın şarjı bitmeden sürekli şarjda kullanmak batarya ömrümüzü kısaltır. Servisimizde garantili batarya değişimi yapılmakatadır, işlem süresi 1 gündür.

iPad Açılmıyor – iPad Anakart Tamiri

iPadimiz çok ağır darbe alır ya da sıvı temasına marus kalırsa açılmayabilir ve anakart onarımına ihtiyaç duyabilirsiniz. iPad cihazlarda anakart onarımı tecrübeli teknisyenimiz tarafından yapılmalıdır. Bizden önce bilinçsiz bir serviste işlem görmüş bir iPad’i onarmak genelde mümkün olmayabilir. Teknik ekibimiz iPad konusunda uzman ve garantili onarım yapmaktayız.

Fiyat Bilgisi Almadan Önce iPad’imizin Modelini Belirleyin, Şu Şekilde Belirleyebilir siniz.

iPad’inizin modelini bulabilmek için tabletinizin arka kısmını çevirin seri numarasının bulunduğu bölüme bakabilirsiniz. iPad’inizin arka tarafında alt kısımda küçük yazıların içerisinde Model No “A****” şeklinde görünmektedir. (örn. A1895) Bu kodu çağrı merkezi elemanımıza belirtiğinizde yaptıracağınız onarımla ilgili size kolayca detaylı bilgi verecektir.

İletişim bilgilerimize burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Apple iPad Fiyatlarına Bakın

iPad Servisi – iPad Tamiri – iPad Onarımı
Hemen Ara
× WhatsApp