Hakkımızda

Apple, iPhone ile Türkiye pazarına ciddi olarak 2008 yılında giriş yaptı, Hyper Bilgisayar olarak 2008’den günümüze tüm Apple ürünleri ile teknik olarak kendimizi geliştirmeye devam ettik. İlk amacımız hiç bir zaman ticari olmadı hep işimizi severek, sizlerden gelen her cihazı kendi cihazımız gibi görerek tamir etmeye çalıştık. 

Hyper Bilgisayar olarak başta Apple bilgisayarlar olmak üzere tüm apple ürünlerine teknik hizmet vermekteyiz. Elektronik onarımlar bilgi düzeyine göre 3 seviye  ayrılır, servisimizde her seviye onarım yapılmaktadır.

Hyper Bilgisayar

1. Seviye, Operation System (Sistemsel Yazılım);

Sistemin doğru çalışmasını sağlamak, mevcut yazılımı güncellemek ve yazılımsal veri kurtarımı gibi.

2. Seviye, Mekanik yada Birim Değişimleri;

Klavye, batarya ve ekran gibi basit birimlerin değiştirilmesi gibi.

3. Seviye, İleri Düzey Elektronik Onarım;

İleri düzel elektronik ve onarılacak ürün ile ilgili onarım geçmişi olan teknisyenler tarafından mikroskobik düzeyde yapılan anakart onarımlarıdır.

Her serviste işleyiş birbirine benzer, müşterinin temas ettiği kişiler bazen çağrı merkezi elemanları olur, nadiren teknik ekip olur,  bazı servislerde kurye ile muhattap olursunuz. Hyper Bilgisayar’a telefon ile ulaştığınızda sizi çağrı elemanı değil teknik ekip karşılar en doğru bilgileri en kısa sürede ilk ağızdan size aktarmış olur. Adreste onarım yada kurye talebinde bulunduğunuzda adresinize gelen kuryemizde teknik bilgiye sahip ve soracağınız soruları en doğru şekilde cevaplayabilir. Servisimizden hizmet alan müşterilerimiz bizi bir ticari bir işletme olarak görmez her zaman Apple Teknoloji Danışmanı olarak görür. Aşırı kurumsal mailler yada smsler gönderen, kendilerini çok büyük bir kuruluş gibi gösteren firmalara karşı butik ticari kaygısı olmayan bir firmayız.

Bazı onarımlarda adresinizden cihazını kendi kuryemize ile servis formu eşliğinde teslim alıp adres teslim yapmaktayız. Taşınması zor iMac’iniz varsa ya da bilgilerinizin güvenliğini ön plandaysa teknik ekipten arkadaşlarımız adresinize gelip bazı onarımları yapabilmektedir. Diğer onarım çeşitleri ve blog yazılarımızın sitemizin diğer sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla, Hyper Bilgisayar.


Apple iMac Fiyatlarına Bakın

Apple MacBook Pro Fiyatlarına Bakın

Apple iPad Fiyatlarına Bakın

MacBook Onarımları

iMac Onarımları

iPad Onarımları

Hemen Ara
× WhatsApp