Apple Nasıl Randevu Alınır

apple randevu
Apple Store Zorlu Center

Apple randevu, ürettiği özgün nitelikleri ile ön plana çıkan teknolojik cihazların üretimiyle dikkat çeken bir marka olarak ülkemizde ve dünyada faaliyetlerini devam ettirmektedir. Üretilip satımı yapılan teknolojik ürünlerin hiç şüphesiz, satış sonrası destek hizmetlerinin gelişmiş olması, markaların ürünlerin tüketici tarafından seçiminde etkili olmaktadır.

Apple’da satış sonrası servis ve destek hizmetleri ile ülkemizde gelişmiş bir hizmet ağına sahiptir. Bu hizmetler, ülkemizin illeri arasında bazı farklılıklar göstermektedir. Genel olarak bakıldığında Apple ülkemiz içinde iki farklı satış sonrası servis hizmet politikası yürütmektedir. Bunlar; Sadece İstanbul içinde bulunan Apple firmasının direk kendisinin verdiği servis hizmeti olan Apple Retail Store ve çeşitli işletmelere yetki vererek sunduğu ülkemizin birçok ilinde bulunan Apple Yetkili Servisleridir.

 Hangi Apple Servis Hizmetinden Yaralanmak Mantıklıdır?

 Ülkemizde sunulan iki farklı servis hizmetinden hangisinden yararlanılacağına sizlerin ikamet ettiğiniz il etkili olacaktır. Çünkü Apple, İstanbul’da Zorlu ve Akasya Apple Retail Store olmak üzere iki yerde hizmet sunmaktadır. Burada sunulan hizmet dışarıdan kargo ile servis hizmeti sağlamadığı için kendiniz giderek cihazınızı teslim etmeniz gerekmektedir. Bu sebeple İstanbul’da ikamet eden kişilerin buraları kullanmalarında sakınca olmayacaktır. Ancak buralara servis için gidecek kişilerin kesinlikle apple randevu hizmetinden yararlanmaları gerekecektir.

 Apple Yetkili Servis hizmetine ise ülkemizin tüm illerinden ulaşabilmek mümkündür. Apple markasının yetkilendirdiği bu firmalar, İstanbul dışı diğer iller için servis hizmeti alınması için daha uygun olacaktır. Buralarda Apple Retail Store içinde verilen hizmetlerin çoğunluğu uygulanırken, bazı farklılıklar mevcuttur. Bu farklar verilen hizmet cihaz değişimi olduğunda kendini göstermektedir. Apple Retail Store cihaz değişimini gün içinde yapabilirken, Apple yetkili servislerinden bu işlem 1 hafta 10 günü bulabilmektedir. Servis hizmeti için apple randevu nasıl alınır? Şimdi buna bakalım.

 Apple Servisleri İçin Nasıl Randevu Alınır?

 İstanbul dışındaki yetkili servislere randevusuzda başvurmak mümkün olsa da sizler yinede randevulu giderseniz, işlemlerinizin yapılmasını garanti altına alınmasını sağlamış olursunuz. Randevusuz başvurular, yoğunluk bahanesi ile sizlerin mağdur edilmesine sebep olabilir. Bu yüzden randevulu gitmek en garanti olan yoldur. Servis için apple randevu yolları şunlardır;

 1) İnternet sitesi üzerinden randevu alma.

 2) Apple müşteri hizmetleri 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu arayarak randevu alma

 3) Direk en yakın Apple yetkili servisini arayarak randevu alma

Apple iMac Fiyatlarına Bakın

Apple MacBook Pro Fiyatlarına Bakın

Apple iPad Fiyatlarına Bakın

MacBook Onarımları

iMac Onarımları

iPad Onarımları

Apple Nasıl Randevu Alınır
Hemen Ara
× WhatsApp