İstanbul MacBook Tamirinde Uzman Ekibimizle Lideriz

Hyper bilgisayar, sizden gelen Macbooklarınızı  öncelikle kendi kullandığım MacBooklar gibi görmekteyiz. Bu sebeple MacBook’a yapacağımız her işlemi bilgi ve tecrübemiz doğrultusunda yapmaktayız. Servisimizde Apple konusunda uzman, MacBook’lara hem yazılımsal hem donanımsal olarak hakim ekip üyelerimizle çalışmaktayız. İstanbul’da MacBook Onarımında arıza tespitini ücretsiz yapmaktayız.

MacBook Sorun ve Onarım Çeşitleri

istanbul Macbook

MacBook Onarım 3 kategoride ele alıyoruz.. Yazılım sorunları, Yedek parça Sorunları ve Elektronik sorunlar. İstanbul MacBook Onarım

Yazılım sorunları genelde kullanıcının müdahalesiyle oluşan sorunlardır. Kullanıcının yüklediği hatalı bir uygulama yada sistemin çalışmasını etkileyen bir değişiklik yapması sonucu oluşmaktadır. Yazılım sorunlarını İstanbul Tüm ilçelerinde adresinizde onarıyoruz.

Yedek Parça ve Kozmetik Sorunlar, MacBook’un tüm birimlerinin çalışmasını sağlayan sökülüp takılması ileri seviye gerektirmeyen birimleri vardır, birde kasası yani kozmetik birimi vardır. Bu her iki biriminde İstanbul Tüm ilçelerinde adresinizde onarımını/değişimini  yapıyoruz.

MacBooklarda Elektronik sorunlar makinenin aşırı ısınması, bakımlarının düzenli yapılmaması yada yaşlanması sonucu meydana gelir. Elektronik sorunlar ileri seviye bilgi ve ekipman gerektiren ve onarımı uzun süren işlemlerdir. Doğru bir elektronik yapılmayan cihazlar yanlış denemeler sonucu kullanılamaz hale gelebilir. İstanbul Tüm ilçelerinden firmamızın  kuryesi ile gün içinde adresinizden MacBook’unuzu teslim alıp onarımı süreci tamamlandıktan sonra yine adresinize teslim ediyoruz.

MacBook cihazlarda hem parça değişimlerini, hem Anakart onarımlarını garantili yapmaktayız. Farklı servislerin sizlere ‘’Bu Cihaz onarılamaz’’ dendiği MacBook’unuzu İleri seviyede elektronik ekipmanlarla onarıyoruz ve Garanti veriyoruz. 

İstanbul MacBook, MacBook Pro, MacBook Air ve iMac Onarımları

Tüm onarımlarımızda her zaman orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

Yapılan Bazı onarımlarda yapılan tüm işlemleri kendiniz servisimizde izleyebilirsiniz. Macbook, MacBook Air, MacBook Pro ve iMac Anakart Onarımı Ya da Anakart Değişimi
Farklı servisler tarafından tamir edilmeye çalışılmış onarılamaz şekilde olan anakart değiştirilir.
Macbook, MacBook Air, MacBook Pro ve iMac Ekran Kartı Onarımı ya da Değişimi
Macbook, MacBook Air, MacBook Pro ve iMac Ekran Değişimi
Bazı modellerde ekranın önünde yer alan koruyucu cam kırılırsa değişimi yapılabilir.
Macbook, MacBook Air, MacBook Pro Ekran Menteşesi Değişimi
Macbook, MacBook Air, MacBook Pro Kasa (Top Case) Değişimi
Macbook, MacBook Pro CD/DVD Okuyucu (Süper Drive) Değişimi
Macbook, MacBook Pro ve iMac Ram ve SSD Upgrade İşlemleri
Macbook, MacBook Air, MacBook Pro Pil/Batarya Değişimi
Macbook, MacBook Air, MacBook Pro Klavye Değişimi

Macbook, MacBook Pro ve iMac Bakım ve Temizlik İşlemleri

Hyper Bilgisayar Tüm Soru ve sorunlarınız için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezimiz en hızlı şekilde size geri dönüş yapacaktır.

Apple iMac Fiyatlarına Bakın

Tüm Apple Ürünleri ile İlgili Sorunlarınız için; Bizimle İletişime Geçin!

Hemen Ara
× WhatsApp